بسم الله، الحمدلله والصلاة والسلام على رسول الله وعلى آله وصحبه أجمعين.

بنده صلاح الدین اسماعیلی متولد بندر سیریک، و فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار از دانشگاه زاهدان و کارشناسی شریعت اسلامی از دانشگاه شارجه در امارات متحده ی عربی هستم.

اول از همه توفیق الهی و پس از آن تشویق ها و دلسوزی های برادرم شیخ ابراهیم اسماعیلی باعث شد که فعالیت های دعوی خودم را از دوران دبیرستان شروع کنم، و الحمدلله در دوران دانشجویی نیز به فعالیتم در این زمینه ادامه داده و در حد معلومات و بضاعت علمی اندکی که داشتم به نشر آموزه های قرآن و سنت صحیح مشغول شدم.

چهار سال در دبیرستان ها و هنرستان های فنی و حرفه ای شهرستان بندر سیریک مشغول به تدریس دروس ریاضیات، فیزیک و کامپیوتر بودم و پس از آن به دلایل نامعلوم از سوی مقامات امنیتی از تدریس منع شدم. سپس به دلیل علاقه ای که به علوم شرعی و فعالیت در عرصه ی دعوت اسلامی داشتم در دانشگاه شارجه ثبت نام کرده و در رشته ی شریعت اسلامی مشغول به تحصیل شدم.

الله این توفیق را به بنده داد که بتوانم از همان سال های آغازین فعالیت شبکه جهانی نور با این شبکه ی مبارک در زمینه ی ترجمه و تهیه کنندگی همکاری داشته باشم و هم اکنون مجری برنامه های عظمت نبوت، مال حلال، و بازخوانی تاریخ با کارشناسی اساتید بزرگوار و گرامی: استاد ملایی، استاد ظهرابی و استاد حسینی هستم.
همچنین با برنامه ی زنده ی جدید “پالایش” که کارشناسی آن را بر عهده دارم، در خدمت شما بینندگان فهیم و گرامی می باشم.

منتظر دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما بینندگان گرامی از طریق شماره واتساپی که در برنامه های زنده ام زیرنویش می شود، در مورد برنامه هایم هستم.

سربلند دنیا و آخرت باشید.